O NAS

Amarello to pierwsza na polskim rynku seria produktów, których skład w większości oparty jest na amarantusie, stworzonych z myślą o chorych na celiakię i osobach uczulonych na gluten. Nasze produkty poddajemy ciągłym testom, by móc zapewnić, że Amarello to gwarancja wspaniałego smaku.

Nasiona amarantusa, nazywane „złotem Inków”, zawierają więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak, więcej magnezu niż czekolada, więcej błonnika niż owies* i białko bardziej wartościowe niż sojowe.

*w takich samych ilościach porównywalnych produktów

Polityka Prywatności

BEZ GLUTENU

Amarello to marka certyfikowanych produktów bezglutenowych. Ich jakość gwarantuje stała kontrola procesu produkcyjnego. Od precyzyjnego doboru dostawców, poprzez restrykcyjne procedury i badania, po zamknięcie gotowych wyrobów w szczelnych opakowaniach.

JAKOŚĆ

W tym temacie postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, bo wiemy, że zasługujecie na najlepsze produkty. Jeśli chodzi o jakość, nie znamy kompromisów – nasze produkty są nie tylko bezglutenowe, ale i w 100% naturalne, a często oparte na składnikach z certyfikowanych upraw ekologicznych. W ich składzie nie ma sztucznych dodatków.

SMAK

Bez glutenu, ale nie bez smaku. Nasze produkty komponujemy z naturalnych, doskonałych jakościowo składników, których nie psujemy sztucznymi dodatkami, czy konserwantami. Dzięki temu mają one wspaniały, naturalny smak, którym można cieszyć się każdego dnia.